Witamy na stronie ZS!

Cywilizacje, Terroryzm i konflikty (Civilisation, Terrorism and Dissent)

Charakterystyka

Kierunek magisterski Cywilizacje, Terroryzm i konflikty obejmuje naukę przedmiotów takich jak:polityka w Chinach,ekonomia polityczna,globalizacja,studia strategiczne,terroryzm etc.

Description

The aim of this MA is to provoke intellectual work of the highest quality into the actions and ideologies of leading international players such as the US and UK administrations, the United Nations, the WTO (and other facets of the institutional architecture of the global economy) and groups using overt violence such as Al-Qaeda and Hezbollah.

Gdzie możesz studiować
1
University of Hull
www.hull.ac.uk
Cottingham Road, Hull, HU6 7RX
tel: 44 (0) 1482 466904
Uniwersytet w Hull został założony w 1928 roku i ma długie… >> więcej

1

STUDIA

Oferta edukacyjna w Wielkiej Brytanii jest ogromna. W gąszczu szkół trudno się odnaleźć, a przecież decyzja o podjęciu konkretnych studiów wpływa nie tylko na najbliższe kilka lat, a na całe dorosłe życie. "Zostań Studentem" pomaga w odnalezieniu najlepszej szkoły i najbardziej adekwatnego do zainteresowań kierunku studiów.

WARTO STUDIOWAĆ

Wyższe wykształcenie ułatwia znalezienie pracy, znacznie rozszerza wiedzę i rozwija intelektualnie - to truizm. My na studia patrzymy jak na niekończącą się pajęczynę możliwości i szans. To najlepszy moment na nawiązanie kontaktów, wyjazd na zagraniczne stypendium i odbycie pasjonujących praktyk.

WIELKA BRYTANIA

Wielka Brytania słynie z poziomu edukacji i licznych, prestiżowych uniwersytetów. Nic więc dziwnego, że pod względem laureatów nagrody Nobla, Brytyjczycy plasują się na drugim miejscu. Wśród znanych na całym świecie naukowców i wynalazców, którzy pochodzą z UK znajdziemy takie sławy jak: Isaac Newton, James Watt i Graham Bell.